Take a fresh look at your lifestyle.

Rita Ora me foto mahnitese në krahët e bashkëshortit

Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, mori pjesë në festën e eventit të ndarjes së çmimeve “Golden Globes” në Hollywood të dielën 32-vjeçarja dukej tejet atraktive dhe provokuese e veshur me një fustan të tejdukshëm.

Ajo i shtoi veshjes së saj një palë të brendshme të vogla të zeza, të cilat vinin në pah të pasmet e saj duke mahnitur me paraqitjen ndersa edhe i dashuri i saj duket zoteri i veshur bukur.

Këngëtarja e lindur në Prishtinë ndau së fundmi me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi nga kjo mbrëmje, ku mes të tjerash shihej në shoqërinë e burrit të saj, Taika Waititi.

Madje në një prej imazheve, çifti shihen të buzëqeshur dhe në afërsi të njëri-tjetrit, gati sa për të shkëmbyer një puthje, ku sigurisht nuk mungojne pelqimet e shumta nga fansat e shumte te te dyve.

Shiko foton:

Comments are closed.