Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

Luizi

Ndodhi sonte: Luizi shpallet fitues

I famshmit dhe shumë i dashuri i publikut, Luizi i Big Brother VIP Kosova shpallet fitues. Mbrëmjen e kaluar, u zhvillua gjysmë finalja e “Dancing With Big Brother”.Banorët u ndanë në katër çifte, Kiara Tito ishte në rolin e moderatores,…

Luizi pranon se është sëmurë

Në një bisedë me Tanin në dhomën e gjumit, Luizi ka shprehur shqetësimin se mund të përjashtohet të shtunën. Luizi: Kam një siklet, mund të largohem nesër nga shtëpia. Sipas tij, debati që ka patur me Evën mund të keqinterpretohet dhe të…