Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

Luizi

Kujt ja ka frikën Luizi për çmimin e BBVA?

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.Artisti nga Shkodra, Luiz Ejlli që me hyrjen e tij…