Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

Xhaka

Granit Xhaka nis pushimet me familje në Dubai

Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka shkëlqeu në Kupën e Botës në Katar me Zvicrën, mirëpo, ata u eliminua në 1/8 e finales nga Portugalia dhe tashmë futbollistët e Përfaqësueses zvicerane kanë nisur pushimet.Xhaka me bashkëshorten e tij,…