Take a fresh look at your lifestyle.

“Të dashurën …”, Getinjo e pranon që e ka të dashur Vivienin (VIDEO)

Reality show ‘Big Brother VIP Kosova’ ka nisur transmetimin në kanalin e Klan Kosova, dhe po percillet ne mas te madhe nga publiku, ky format është duke u transmetuar për herë të parë në Kosovë.

Banorët do të qëndrojne të mbyllur për cmimin e madh prej 200 mijë eurosh, ndërsa gara duket të mos jetë e thjeshtë pasi konkurrentet kanë hyrë me bindjen e madhe se do të fitojnë.

Getinjo në natën e sotme Prime e ka pranuar se Vivin e ka të dashur, këtë ai e bëri gjatë një diskutimi i cili po bëhej, përcjell Klankosova.tv.

“Ne nuk jemi në rrugë që ta mbrojmë të dashurën”, u shpreh ai. Ishte fjala “e dashur” që nxiti reagime shumë të bukura si brenda shtëpisë, ashtu edhe në studio./klankosova

Shiko videon:

Comments are closed.