Take a fresh look at your lifestyle.

VIDEO/Alketa Vejsiu shfaqet rrugëve të Parisit duke kënduar me të atin

Moderatorja Alketa Vejsiu eshte nje nga moderatoret me te dashura shqiptare, ajo shpesh komentohet per talentin e saj qe pelqehet shume nga publiku.

Se fundmi ajo eshte e angzhuar me udheheqjen e emisionit te vallezimit Dance with me ku po percjellet ne mase te madhe.

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu e ka treguar gjithmonë se është shumë e lidhur me babain e saj.

Së fundmi, ajo ka bërë një udhëtim për në Paris, ku padyshim e ka shoqëruar edhe i ati.

Ata shfaqen së bashku duke kënduar në rrugët e ndriçuara një këngë të famshme franceze.

Moderatorja nuk nguroi që këtë moment ta ndante me ndjekësit në Instagram, duke shkruar:

“Ne Paris duke kenduar me Babin tim qe per mua ka zerin me te bukur ne bote Babo Shpirti dashuria ime pare dhe e perjetshme”./abcnews/

Shiko videon:

Comments are closed.