Take a fresh look at your lifestyle.

Vijon debati mes Shotës dhe Anës, aktorja e papërmbajtshme: Lopë…

Shota dhe Ana kanë debatuar sërish natën e kaluar në spektaklin e “Big Brother VIP Kosova” ato ne cdo prime fjalosen mes vete duke e thumbuar njera tjetren per gjera te ndryshme.

Por, Shotës ende nuk i ka kaluar inati, dhe me tu zgjuar ka filluar të bëj “thashetheme” për Anën, vajzat, mbrëmë kanë përdorur emrat shotë e qurë vajzat edhe gjatë publicitetit debatojnë me njëra-tjetrën, e gjatë transmetimit ato u pyetën se çfarë ndodhi mes tyre.

Por vajzat eskaluan duke përdorur terme jo të duhura për transmetime “live” ishte Ana ajo e cila quajti shotë Shotën madje imituar atë me mimika, ndërsa Shota e quajti qurë atë teksa u shprehë se ajo nuk ka kapacitet për të debatuar me të.

E ditën e sotme , Shota e ka krahasuar atë me lopën, ndryshe Shota dhe Ana kane treguar se njihen edhe jashte shtepise madje kane shkuar edhe tek shtepia e njera tjetres por qe brenda shtepise nuk po kalojne mire.

Comments are closed.