Take a fresh look at your lifestyle.

Arbana Osmani ia shpreh haptazi xhelozin burrit, ja arsyeja pse po xhelozon

Teksa Arbana po kujdeset për Zoin dhe Diellin, Eduarti ndodhet në Londër me djalin e saj Jonin.

Regjisori ka publikuar foto në rrjete sociale duke treguar se po kalojnë për bukuri në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Eduarti dhe Joni bashkë në Londër, Arbana fillon të ndihet xheloze.

Gjatë një bisede me ndjekësit në rrjete sociale, Arbana ka treguar se ndihet xheloze  “Ndihesh xheloze që Edi dhe Joni po bëjnë qejf në Londër?”, e ka pyetur një ndjekës.

“Shumë (kur shkojnë në vendet e mia të preferuara si ky këtu) Jo dhe aq për Edin tani që po mban radhë në çdo lodër të Ledolandit.

Megjithatë, më mungojnë”, është përgjigjur Arbana.

Comments are closed.