Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

Kim

Pasi humbi peshë, kështu duket Kim Kardashian

Së fundmi ajo ka treguar se ka humbur mbi 9 kilogramë në muajt e fundit.Dhe Kim Kardashian e shfaqi figurën e saj në një tjetër veshje të ngushtë të martën (5 korrik), teksa doli në Paris me vajzën North, nëntë vjeçe, për të marrë pjesë në…