Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

Lopez

Lopez e Affleck vendosin të ndahen?

Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez (53) dhe aktori Ben Affleck (49) u martuan vetëm tre javë më parë, por tashmë thuhet se kanë vendosur të ndahen, sipas mediave botërore. Çifti i martuar dëshiron të kalojë pak kohë të ndarë pas…