Take a fresh look at your lifestyle.

Të shtëna me armë në Fushë-Kosovë – Lajmet e funditTë shtëna me armë në Fushë-Kosovë
Të shtëna me armë janë raportuar sonte në Fushë-Kosovë.


Policia ka konfirmuar se sipas informacioneve fillestare dyshohet se në drejtim të një automjeti është shtënë me armë zjarri.


“Policia është duke kryer hetimet intensive dhe janë duke u trajtuar dëshmi në lidhje me rastin për të zbardhur rrethanat e këtij incidenti kriminal”, ka thënë zëdhënësi i Policisë së Kosovës Daut Hoxha.


Hoxha shtojë se në vend të ngjarjes kanë dalë njësitet relevante policore, përfshirë ato të Reagimit të Shpejtë, dhe Njësia e Hetimeve./ Zëri


Comments are closed.