Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

Boy

Pas ndarjes nga Rina, Sin Boy në lidhje të re?

Rina dhe Sin Boy i dhanë fund lidhjes pas 4 vitesh së bashku.Lajmi u konfirmua nga vetë reperja në emisionin ‘Natë Vere’ në T7, pak kohë më parë.“Po, është e vërtetë që jemi distancuar.Por nuk do doja që ta bënin të madhe se ne kemi shumë…