Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

film

Bora dhe Donaldi bashkë në një film…

Bora Zemani dhe Donald Veshaj pritet të xhirojnë së shpejti filmin e tyre të parë sëbashku.Filmi do të ketë regjisor, Erion Bubullimën dhe burime për Kryefjala.com bëjnë me dije se ata kanë filluar të kërkojnë të tjerë aktorë, madje disa…

GRANTS: Film Center Serbia Announces Grants

BELGRADE: Film Center Serbia has announced its latest grants in several categories including minority co-productions. Altogether, 54 projects were supported with 1,225,306 EUR / 143,820,000 RSD. New projects by Kosara Mitić, Srđan…